Nasi trenerzy

Joanna Sakowicz-Kostecka

Była profesjonalna zawodniczka, najwyżej notowana na 138. miejscu światowego rankingu tenisistek WTA. Wielokrotna mistrzyni oraz reprezentantka Polski, najwyżej notowana polska tenisistka na świecie (sierpień 2003). Drużynowa mistrzyni Europy w tenisie (2002), wicemistrzyni (2001, 2003) oraz brązowa medalistka (2005). Brązowa medalistka Indywidualnych Mistrzostw Europy juniorów do lat 16 (2000), ćwierćfinalistka Australian Open juniorów (2001). Zwyciężczyni 3 turniejów ITF, w tym z pulą nagród $25.000 w czeskim Przerowie. W karierze pokonala m. in. Petrę Kvitovą, Verę Zvonariovą, Zheng Jie, Anabel Medinę Garrigues, Ivetę Beneszovą, Andreę Hlavaczkovą oraz brała udział w eliminacjach do wszystkich turniejów wielkoszlemowych. W latach 2000-2005 reprezentowała Polskę w Pucharze Federacji oraz podczas Letniej Uniwersjady w Bangkoku w 2007 roku. Doktor nauk o kulturze fizycznej, trener ekspert szkolenia podstawowego. Komentatorka tenisa współpracująca z  Eurosport i TVP Sport.

Michał Kostecki

Były zawodnik, klasyfikowany w światowym rankingu ATP, młodzieżowy wicemistrz Polski, brązowy medalista Mistrzostw Polski seniorów w grze mieszanej. W karierze pokonał takich zawodników, jak Dawid Olejniczak, Radosław Nijaki, Mariusz Zieliński czy Michał Gawłowski - wielokrotnych mistrzów i medalistów Mistrzostw Polski seniorów. W zawodzie trenera od 2002 roku. W swojej pracy odnosi liczne sukcesy. Jego podopieczni zdobywali złote medale mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych, w tym seniorów.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie z tytułem magistra wychowania fizycznego oraz trener ekspert szkolenia wyczynowego.

Katarzyna Teodorowicz-Lisowska

Była profesjonalna zawodniczka, najwyżej notowana na 198. miejscu w singlu oraz na 98. miejscu w deblu w rankingu WTA. Olimpijka z Barcelony z 1992 r., wieloletnia reprezentantka  i kapitan reprezentacji Polski w Pucharze Federacji, wielokrotna mistrzyni Polski. Kapitan reprezentacji Polski w Drużynowych Mistrzostwach Europy, w których Polska wywalczyła złoty (2002), srebrny (2003) oraz brązowy medal (2005).  Uczestniczka turniejów wielkoszlemowych w grze podwójnej. Trener szkolenia wyczynowego. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

.